شیر برداشت ستاره ای کوچک

نام برند : PALAYE SAZAN FARAYAND TOOS

کد محصول : 1043

انتخاب نوع کالا :


ویژگی های کالا

تعداد :

گارانتی گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

زمان تحویل : 3 روز کاری

قیمت :


140,000 تومان

شیر برداشت ستاره ای  قطعه ای از دستگاه تصفیه آب بوده و جهت برداشت آب تصفیه موجود در مخزن طراحی و تولید شده است. به منظور جلوگیری از زنگ زدگی و افزایش طول عمر آن، جنس این شیر از استیل ضد زنگ بوده و دارای کیفیت بالایی می باشد. لوله خروج آب در این شیر برداشت با توجه به نیاز شما و موقعیت سینک در نظر گرفته شده است.

فلکه شیر آب نیز، ستاره ای چهارپر طراحی شده که زیبایی خاصی به آن می بخشد. استفاده از شیر برداشت آب ستاره ای هیچگونه محدودیتی برای استفاده در انواع دستگاه های تصفیه آب ندارد. ضمنا مغزی آن نیز قابلیت تعویض دارد و نگرانی بابت آن وجود نخواهد داشت.

چرا باید از شیر برداشت استفاده کنیم؟

اصولا فلسفه استفاده از دستگاه های تصفیه آب در بهره مندی از آب سالم و حذف ذرات ناسالم موجود در آب شهری است بنابراین استفاده از شیر برداشت جداگانه جهت جلوگیری از اختلاط آب تصفیه شده و آب شهری تولید شده است.

طراحی این شیر به گونه ای می باشد که به راحتی قابلیت نصب روی سینک را دارا می باشد. همچنین با اضافه کردن یک پایه کوچک روی دیوار هم قابل نصب است.

مغزی شیر برداشت از جنس سرامیک می باشد و از آنجا که سرامیک در برابر آب با سختی بالا بسیار حساس بوده، هنگامی که سختی آب دستگاه تصفیه شما در حد استاندارد نباشد، شیر برداشت شما زودتر خراب می شود.

نقره ای طلایی براق

مغزی قابل تعویض

اندازه کوچک

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه