شیلنگ 8 میلیمتر

نام برند : PALAYE SAZAN FARAYAND TOOS

کد محصول : 2044

انتخاب نوع کالا :


ویژگی های کالا

تعداد :

گارانتی گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

زمان تحویل : 2 روز کاری

قیمت :


13,000 تومان

شلنگ تصفیه آب برای انتقال آب در  دستگاه تصفیه آب و ارتباط چند فیلتر مختلف استفاده میشود. دو نوع شلنگ وجود دارد. شلنگ خانگی با قطر 1/4 اینچ یا 6.35 میلیمتر و شلنگ نیمه صنعتی با قطر 3/8 اینچ یا 9.52 میلیمتر. از آنجایی که آب آشامیدنی دایما در شلنگ ها در جریان است، کیفیت تولید آن بسیار مهم است. شلنگ باید تاییدیه NSF را داشته باشد. شلنگ های بی کیفیت باعث ایجاد طعم نامطبوعی در آب شده و در دراز مدت باعث بروز بیماری خواهند شد.


   

سیستم لوله کشی تصفیه آب را باید هر چند سال یکبار مورد بررسی قرار داد و اکیدا توصیه شده است که کل شلنگ های دستگاه تصفیه آب را، حداکثر هر 5 سال یکبار تعویض نمود. زیرا باقی ماندن دایمی آب در شلنگها باعث تشکیل رسوب و پلاگ و تجمع و رشد باکتری ها میشود. این مساله نه تنها باعث بروز بیماری می شود، بلکه بوی بد و نامطبوعی نیز به آب می دهد.


   

شلنگ تصفیه آب خانگی میتواند فشار آب را تا 125 psi و شلنگ تصفیه نیمه صنعتی تا 140 psi تحمل کند.


   

شلنگ تصفیه آب حتما باید استاندارد استفاده برای مواد خوراکی را داشته باشد و با شلنگ های هم سایز که برای آبرسانی کولر و ...استفاده می شوند، تفاوت های کیفیتی چشمگیری دارد.


   

شلنگ تصفیه آب عموما به رنگ سفید استفاده می شود. اما رنگ های زرد، آبی ، قرمز و مشکی هم کاربرد دارد. در بعضی انواع تصفیه آب از رنگ های مختلف شلنگ برای مشخص کردن بخشهای تصفیه آب و فهم ودرک آنها توسط کاربر استفاده میشود. حتی شلنگ های رنگی نیز باید استاندارد خوراکی داشته باشند.

  • ارتفاع : .....
  • ظرفیت : .....
  • جنس بدنه : .....
  • تجهیزات همراه : .....
  • ولتاژ برق ورودی : .....
  • وزن : .....

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه