سری پمپ تایوان

نام برند : PALAYE SAZAN FARAYAND TOOS

کد محصول : 52

انتخاب نوع کالا :


ویژگی های کالا

تعداد :

گارانتی گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

زمان تحویل : 3 روز کاری

قیمت :


290,000 تومان

پمپ تصفیه آب یکی از مهم ترین بخش های دستگاه تصفیه آب می باشد. از آنجایی برای تصفیه کردن آب توسط ممبران RO باید آب را با فشار از ممبران عبور دهیم، اگر پمپ تصفیه آب از کار بیفتد، سیستم تصفیه آب از کار خواهد افتاد و آبی تصفیه نخواهد شد.

حال لازم است بدانید که مهم ترین بخش پمپ تصفیه اب، کله گی پمپ آب می باشد که به آن هد پمپ یا سری پمپ هم می گویند. برای این که فشار آب به درستی تامین شود و به صورت پیوسته جریان پیدا کند، لازم است که از یک کلگی پمپ با کیفیت استفاده کنید. سری پمپ تصفیه آب سی سی کا تایوانی توانسته رضایت مشتریان بسیاری جلب کند. بلبرینگ های به کار رفته در این سری پمپ تصفیه آب از کیفیت و دقت بسیار بالایی برخوردار بوده و همین بلبرینگ ها یکی از اصلی ترین علل بهتر بودن این هد پمپ اب نسبت به سایر مدل ها باشد.

در ساخت کلگی پمپ تصفیه آب سی سی کا تایوانی از مواد اولیه بسیار با کیفیتی استفاده شده است، بنابراین در برابر فشار و ضربات احتمالی بسیار مقاوم است و طول عمر بسیار بالایی دارد. این سری پمپ تصفیه آب تقریبا با تمامی پمپ های تقویت کننده فشار آب، سازوگاری دارد و قابل نصب است.

با خرید این کلگی پمپ تصفیه اب دیگر نگران نشتی پمپ خود نباشید. نمونه فیک این محصول در بازار موجود است ولی متاسفانه به عنوان اصلی به فروش می رسد، در زمان خرید به نکات لازم دقت نمایید.

  • ارتفاع : .....
  • ظرفیت : .....
  • جنس بدنه : .....
  • تجهیزات همراه : .....
  • ولتاژ برق ورودی : .....
  • وزن : .....

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه